Aktualności

Doceniono pracę socjalną

2013.11.25 15:10 , aktualizacja: 2013.11.27 09:11

Autor: Dagmara Jaworska (OR), Wprowadzenie: Monika Guzowska

Podczas konferencji „Zmiany w systemie pomocy społecznej na Mazowszu” zorganizowanej pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego podsumowano projekt systemowy zatytułowany „Razem dla Mazowsza – Edukacja w działaniu”. Spotkanie zbiegło się z obchodzonym 21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego.

 

Z tej okazji zasłużonym pracownikom wręczono Krzyże Zasługi i Medale za Długoletnią Służbę. Wojewoda Jacek Kozłowski przekazał wyróżnienia oraz listy gratulacyjne za wprowadzenie efektywnych i nowatorskich rozwiązań w ramach wykonywanych obowiązków służbowych oraz najbardziej wartościowe inicjatywy podejmowane w czasie pracy socjalnej.

 

Wyrażając wdzięczność za służbę na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski wyróżnił nie tylko pracowników socjalnych, ale również jednostki pomocy społecznej realizujące projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i aktywizujące środowiska lokalne i mieszkańców Mazowsza.

  • Fot.Stanisław Podhalicz
  • Fot.Stanisław Podhalicz
  • Fot.Stanisław Podhalicz
  • Fot.Stanisław Podhalicz

Liczba wyświetleń: 653

powrót