Aktualności

Praca na medal

2012.02.09 09:55 , aktualizacja: 2012.02.22 13:03

Autor: Radosław Strzaliński, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

8 lutego br. obchodzono jubileusz 20-lecia pełnienia funkcji burmistrza Łochowa przez Mariana Dzięcioła. Uroczystość stała się okazją do uhonorowania jubilata Medalem Pamiątkowym „Pro Masovia”, który, w imieniu marszałka Adama Struzika, wręczyli członkowie Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska oraz Wiesław Raboszuk.

 

Wręczając wyróżnienie, członek zarządu Janina Ewa Orzełowska zaznaczyła, że przyznawane jest ono osobom, które swym zaangażowaniem i aktywnością przyczyniają się do rozwoju województwa mazowieckiego. Podkreśliła, że w codziennej pracy burmistrz Marian Dzięcioł podejmuje się trudnych i odpowiedzialnych zadań, mających kluczowe znaczenie dla lokalnego postępu gospodarczego. Efektywne wdrażanie ważnych inicjatyw i projektów samorządowych przez lata nie tylko podnosiło znaczenie Łochowa w skali regionu, ale przede wszystkim wpływało na jakość życia mieszkańców. Niesłabnące poparcie i wieloletnie zaufanie społeczne jest zaś najlepszym potwierdzeniem umiejętności dobrego zarządzania miastem i gminą Łochów – podsumowała członek zarządu.

 

31 stycznia br. podczas konferencji zorganizowanej przez Mazowiecka Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych, dotyczącej wykorzystania środków unijnych przez lokalne samorządy, burmistrz Marian Dzięcioł odebrał z rąk marszałka Adama Struzika statuetkę Lidera RPO WM. Łochów zwyciężył w kategorii liczby projektów zatwierdzonych do dofinansowania ( 9 projektów na kwotę ponad 44 mln. zł.)

  • fot. UM Łochów
  • fot. UM Łochów
  • fot. UM Łochów

Liczba wyświetleń: 945

powrót