Aktualności

Zakończenie Roku Ignacego Jana Paderewskiego

2011.11.14 13:50 , aktualizacja: 2012.02.24 09:38

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

12 listopada br. w Łochowie w powiecie węgrowskim  przedstawiciele samorządu województwa: marszałek Adam Struzik i członkowie zarządu Janina Ewa Orzełowska oraz Wiesław Raboszuk wzięli udział w uroczystościach zakończenia Roku Ignacego Jana Paderewskiego.

 

Goście mieli okazję obejrzeć film dokumentalny poświęcony genialnemu muzykowi. Spotkanie było również okazją do wręczenia medali Heleny i Ignacego Jana Paderewskich. Wśród wyróżnionych znaleźli się – Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, nagrodzony medalem honorowym oraz członek zarządu Wiesław Raboszuk, któremu przyznano odznaczenie w kategorii „Zasłużony dla Ziemi Łochowskiej”. Oprawę muzyczną imprezy zapewnili artyści Filharmonii Lwowskiej.

 

Uroczystości towarzyszyło przekazanie do użytku zmodernizowanych ulic: Długiej i Kościuszki w Łochowie. Gratulując władzom Gminy realizacji inwestycji, marszałek Adam Struzik podkreślił, że przebudowa tych arterii przekłada się nie tylko na wygodę podróżowania, ale przede wszystkim na poprawę bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców.

  • fot. Archiwum Gminy Łochów
  • fot. Archiwum Gminy Łochów
  • fot. Archiwum Gminy Łochów
  • fot. Archiwum Gminy Łochów

Liczba wyświetleń: 694

powrót