Aktualności

Marszałek Adam Struzik przyjacielem kolei

2011.11.08 11:25 , aktualizacja: 2012.02.24 09:56
Autor: Agnieszka Stabińska, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska
fot.arch. PKP Polskie Linie...
fot.arch. PKP Polskie Linie...
fot.arch. PKP Polskie Linie...

7 listopada br., podczas uroczystej gali w Teatrze Narodowym w Warszawie zostały wręczone, już po raz siódmy, nagrody w konkursie „Człowiek roku - przyjaciel kolei”. W kategorii „Samorządowiec roku” laureatem został marszałek Adam Struzik, który został wyróżniony za wspieranie rozwoju potencjału pasażerskich przewozów kolejowych oraz śmiałe inwestycje taborowe.

 

Celem inicjatywy jest wykreowanie osobowości, których dokonania zawodowe mają niezwykle istotny wpływ na rozwój transportu kolejowego, stosowanie nowych technologii, propagowanie nowoczesnego stylu zarządzania firmą w transporcie oraz budują przyjazny klimat wokół zagadnień związanych z koleją.

 

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: dziennikarz roku, menedżer roku, naukowiec roku, polityk roku i samorządowiec roku. Laureatami konkursu zostają osoby, które wykazują się szczególnym zaangażowaniem w swojej pracy, osiągając wymierne efekty prowadzonych działań oraz cieszące się uznaniem i autorytetem w środowisku kolejowym, a także poza nim.

 

Organizatorami przedsięwzięcia są PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i Railway Business Forum.

Pliki do pobrania

Liczba wyświetleń: 860

powrót