Aktualności

Pięć projektów otrzymało unijne dofinansowanie

2011.04.05 14:55 , aktualizacja: 2012.02.29 09:31

Autor: Biuro Prasowe UMWM i Zespół prasowy MJWPU, Wprowadzenie: Monika Guzowska

Kolejne pięć projektów decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego otrzymało unijne dofinansowanie. 5 kwietnia br. umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałkowie Marcin Kierwiński i Krzysztof Grzegorz Strzałkowski oraz beneficjenci.

 

– Podpisujemy dzisiaj kolejne, ważne dla Mazowsza umowy – mówił wicemarszałek Marcin Kierwiński - Basen w Ząbkach to tylko jeden z elementów większego projektu jakim jest Centrum Turystyczne, które będzie bazą pobytową dla drużyn w ramach Euro 2012. Wdrożenie e-usług to projekty, do których szczególną uwagę przywiązuje Komisja Europejska. Dzięki ich realizacji nie tylko zbliżamy się do społeczeństwa informacyjnego, ale także zdecydowanie wkraczamy w XXI wiek. Kolejny ciekawy projekt to budowa internetowej platformy współpracy dla przedsiębiorców z Mazowieckiego Klastra ICT – wyliczał wicemarszałek.

 

Budowa krytej pływalni w Ząbkach, informatyzacja urzędów gmin w Łochowie i Rybnie oraz przychodni na Białołęce, a także utworzenie internetowej platformy współpracy dla przedsiębiorców z Mazowieckiego Klastra ICT to projekty, których łączna wartość wynosi blisko 23,8 mln zł. Wsparcie z UE wyniesie 15,5 mln zł.

 

 

Szczegółowy opis projektów

  • fot. M. Guzowska
  • fot. M. Guzowska
  • fot. M. Guzowska
  • fot. M. Guzowska
  • fot. M. Guzowska
  • fot. M. Guzowska

Liczba wyświetleń: 2704

powrót