Aktualności

Świąteczne spotkanie z pracownikami

2010.12.22 14:50 , aktualizacja: 2012.03.05 12:11

Autor: Dorota Łucja Cichocka, Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

22 grudnia br. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik podzielił się opłatkiem z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego na uroczystej Wigilii.

W spotkaniu uczestniczyli także: Wicepremier Waldemar Pawlak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Tadeusz Nalewajk, Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego Ludwik Rakowski, wicemarszałkowie Marcin Kierwiński i Krzysztof Strzałkowski oraz członek zarządu Leszek Ruszczyk.


Marszałek Adam Struzik złożył wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych świąt w rodzinnym gronie. Podziękował pracownikom administracji samorządowej za zaangażowanie w pracę i służbę społeczności Mazowsza. Życzył wszystkim zebranym, aby nowy rok był pełen sukcesów ważnych zarówno dla całego regionu, jak i spełnienia najbardziej skrytych i osobistych marzeń każdego jego mieszkańca.


Życzenia gościom złożył również przewodniczący Sejmiku Ludwik Rakowski. Wyraził nadzieję, że rozpoczynająca się kadencja będzie owocna dla województwa mazowieckiego i  jego mieszkańców. Życzył wszystkim spełnienia wszelkich marzeń, zarówno tych nieśmiałych, jak i tych śmielszych oraz satysfakcji i sukcesów w nowym 2011 roku.

Głos zabrał także arcybiskup Henryk Hoser, biskup diecezjalny.  Jego Ekscelencja pogratulował marszałkowi Adamowi Struzikowi znakomitego wyniku w wyborach samorządowych, pobłogosławił zgromadzonych, życząc wszystkim umiejętności dzielenia się pokojem, zgodą, przebaczeniem i miłością. Przypomniał o duchowym wymiarze nadchodzących świąt i zachęcił do wspólnego, radosnego przeżywania przyjścia Syna Bożego na świat.

Jak co roku, zebrani przełamali się opłatkiem. Nie zabrakło także kolęd i wspomnień z ubiegłych lat.

Liczba wyświetleń: 2730

powrót