Aktualności

Hala widowiskowo-sportowa w gminie Pomiechówek otwarta

2010.10.11 12:15 , aktualizacja: 2012.04.23 14:55

Autor: oprac.: Iwona Dybowska, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Mieszkańcy gminy Pomiechówek mogą już korzystać z nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej. W uroczystym otwarciu obiektu, które odbyło się 10 października br., wziął udział m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

 

W ramach inwestycji powstało pełnowymiarowe boisko do koszykówki z trybunami na 264 miejsca siedzące. Może ono pełnić funkcję jednocześnie 3 oddzielnych boisk do siatkówki. W obiekcie znajdują się też szatnie, mała sala konferencyjna, siłownia, magazyny oraz pokoje – trenerów i sanitarny.

 

Marszałek Adam Struzik pogratulował władzom gminy finalizacji tak cennej inwestycji. Podkreślił, że hala widowiskowo-sportowa to nie tylko szansa, aby zachęcić młodych ludzi do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale także możliwość rozwoju całej gminy. Marszałek wyraził nadzieję, że bogatsza oferta rekreacyjna oraz nowoczesne miejsce organizacji imprez artystyczno-sportowych wpłyną na poprawę wizerunku regionu i przyczynią się do postrzegania Mazowsza jako atrakcyjnego miejsca.

 

Inwestycja została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

  • fot. Marlena...
  • fot. Marlena...
  • fot. Marlena...
  • fot. Marlena...

Liczba wyświetleń: 1099

powrót