Aktualności

Ponad 31,8 mln zł z Unii na mazowieckie drogi i rewitalizację parku

2010.07.29 11:55 , aktualizacja: 2012.04.24 15:08

Autor: Biuro Prasowe UMWM i MJWPU, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Przebudowa dróg w gminie Wiązowna, kompleksowy remont dróg w Ząbkach oraz rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego w Warce to trzy projekty, które zostaną dofinansowane z funduszy unijnych. Wartość wszystkich inwestycji wynosi ponad 43,6 mln zł, z czego dofinansowanie unijne to przeszło 31,8 mln zł.

 

Umowy w tej sprawie podpisali 29 lipca br. członkowie Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz i Piotr Szprendałowicz oraz beneficjenci.

 

Waldemar Roszkiewicz,Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, rozpoczynając spotkanie, pogratulował znakomicie przygotowanych projektów oraz życzył równie sprawnej realizacji i ich rozliczenia.

 

Podsumowując projekty Piotr Szprendałowicz, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiegopodkreślił, że każde unijne euro przeznaczone na poprawę jakości mazowieckich dróg to dobra inwestycja w przyszłość. Zwrócił też uwagę na projekt - ważny dla Muzeum im. Kazimierza Puławskiego w Warce, które dzięki dofinansowaniu stanie się jeszcze większą atrakcją nie tylko dla turystów z kraju, ale szczególnie dla Polonii amerykańskiej.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 39 kB, Liczba pobrań: 572, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 871

powrót