Aktualności

Inwestycje w powiecie ostrołęckim

2009.12.04 00:00 , aktualizacja: 2012.05.08 12:34

Autor: Marta Michalska, Wydział Zarządu, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

2 grudnia br. w Troszynie odbyło się uroczyste oddanie do użytku kompleksu boisk wielofunkcyjnych powstałych w ramach programu „Moje boisko - Orlik 2012”. W otwarciu inwestycji wziął udział m.in. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz.
 

Zgodnie z założeniami rządowo – samorządowego programu, kompleks składa się z boiska do piłki nożnej oraz boiska do koszykówki i siatkówki. Samorząd województwa przeznaczył na budowę obiektu 333 tys. zł. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego wyraził nadzieję, że obiekt przyczyni się do rozwoju kultury fizycznej w gminie oraz będzie sprzyjał praktykowaniu zdrowych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

Wizyta w powiecie ostrołęckim stała się również okazją do przekazania bojowego wozu strażackiego jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Zamościu w gminie Troszyn. Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dofinansowany został kwotą 70 tys. zł w ramach Samorządowego Programu Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Mazowieckim.

Liczba wyświetleń: 604

powrót