Aktualności

Ursus ma zmodernizowaną Stację Wyczekiwania

2009.06.03 00:00 , aktualizacja: 2012.05.28 15:56

Autor: Iwona Dybowska, Redakcja Serwisu Internetowego i BIP, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

3 czerwca br. otwarto zmodernizowaną stację wyczekiwania ratownictwa medycznego w Ursusie. W uroczystości wziął udział m.in. Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz.
 

Oddział VIII Stacji Wyczekiwania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Ursusie jest już trzecim otwartym w 2009 roku punktem, zmodernizowanym dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Remont objął wszystkie pomieszczenia stacji - pokoje ekip wyjazdowych, pokój do badań pacjentów, kuchnię, recepcję, wymienione zostały także meble. Realizacja inwestycji możliwa była dzięki dofinansowaniu z budżetu województwa mazowieckiego w kwocie 300 tys. zł.

Podczas uroczystości Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Waldemar Roszkiewicz podkreślił, że komfort pracy przekłada się niejednokrotnie na jakość świadczonych usług. Dlatego tak ważne, z punktu widzenia samorządu województwa, jest zapewnienie godnych warunków pracy dyżurującym zespołom. Zaznaczył, że inwestycje w ratownictwo medyczne są wyrazem najwyższej troski o wzrost bezpieczeństwa mieszkańców regionu.

Liczba wyświetleń: 664

powrót