Aktualności

Podzieliliśmy się opłatkiem

2008.12.23 00:00 , aktualizacja: 2012.06.01 13:15

Autor: Łucja D. Cichocka, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Święta coraz bliżej. 22 grudnia br. opłatkiem podzielili się pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i jednostek podległych.
 

W wigilijnym spotkaniu uczestniczyli m. in.: Wiceprzewodniczący Sejmiku Krzysztof Borkowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wicemarszałkowie – Stefan Kotlewski i Ludwik Rakowski, Członkowie Zarządu Województwa Mazowieckiego – Waldemar Roszkiewicz i Piotr Szprendałowicz, Jego Ekscelencja Arcybiskup Henryk Hoser oraz zaproszeni goście.
Jak co roku spotkanie stało się okazją do podsumowania mijającego roku. Marszałek Adam Struzik podziękował pracownikom administracji samorządowej za zaangażowanie w pracę i służbę społeczności Mazowsza. Życzył wszystkim zebranym, aby nowy rok był pełen sukcesów ważnych zarówno dla całego regionu, jak i spełnienia najbardziej skrytych i osobistych marzeń każdego jego mieszkańca. Wyraził też nadzieję, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną w radosnej, rodzinnej atmosferze przepełnionej spokojem i miłością.
Życzenia zebranym złożył również Arcybiskup Henryk Hoser. Przypominając, że nadchodzący czas to czas pokoju i przebaczenia, po którym nadchodzący rok zawsze niesie ze sobą nadzieję i śmiałe plany. Realizacji tych planów Przewodniczący Robert Soszyński życzył zebranym zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
Jak co roku zebrani przełamali się opłatkiem, nie zabrakło także kolęd i wspomnień z ubiegłych lat.

Liczba wyświetleń: 1535

powrót